BİREYSELDEN KOLLEKTİFE

Bu yoğunlaştırılmış eğitim programı, öncelikle Max ve Alemka ‘dan geçmişte eğitim almış olan ve şu anda eğitimleri devam eden Hırvatistan, Sırbistan ve Türkiye’den öğrencileri için, ve aynı zamanda da Sistemik Konstelasyon Çalışmalarına dair deneyimlerini derinleştirmek isteyen herkes içindir. “Bireyselden Kollektife” başlığı altındaki yoğunlaştırılmış konstelasyonlar hepimize, bizleri çevreleyen ve tanımlayan kollektif alanlara da bağlı olarak kendi bireysel gelişim yolumuzda ilerleme fırsatını sunacaktır.

Çokkültürlülük ve farklı kültürlerin birbirleriyle arasındaki bağlantıların bu programın belirleyici yönü olması yönündeki niyetimiz ve Max, Alemka ve diğer misafir kolaylaştırıcılarla yapılacak çalışmalar, dizilim içgörülerimizi derinleştirmemizi sağlayacaktır.

Güzel bir doğa ortamında gerçekleşecek olan programın odağı, kollektif dizilimler ile doğa dizilimleri ve bunların bireysel yaşam deneyimlerimize nasıl ve ne şekilde yansıdıkları üzerine olacaktır.

EĞİTİM YERİ: Andrevlje, Fruška Gora Milli Parkı, Sırbistan http://www.ceptor-andrevlje.rs/

EĞİTİM GÜNLERİ :   3.5.2020 Pazar 16:00 ‘dan -  9.5.2020 Cumartesi 16:00 ‘ya kadar.

UYGULAYICILAR : Alemka & Max Dauskardt & Melissa Roussopoulos

EĞİTİM DİLİ:  İngilizce (Hırvatça ve Sırpça’ya ek olarak küçük gruplarda Türkçe ardıl çeviri)

ORGANİZATÖR : Milan Nikolić

               mail:  konstelacijeintenziv@yahoo.com

               FB: https://www.facebook.com/SistemskeKonstelacijeSrbija/

              sajt: http://www.psihoterapija-gestalt.com/

              fon/viber:  +381 63 329852

Program katılım bedeli, 20.1.2020 tarihine kadar 150 Euro ön ödeme yapılması halinde 750 Euro, Alemka ve Max’ın öğrencileri için 600 Euro’dur. Kalan tutar program başlangıcından önce, en geç 3.5.2020 tarihine kadar ödenmelidir.

Program fiyatına tüm workshoplar, 2 veya 3 kişilik odalarda konaklama, tüm yemekler ve aralardaki ikramlar dahil, ulaşım ve havaalanı transfer masrafları hariçtir.

(Tek kişilik oda farkı 100 Euro’dur.)

Konaklama ve yemekler dahil olmadan katılım bedeli (20.1.2020’ye kadar kayıt olunduğu taktirde) tüm günler için 400 Euro, her bir gün içinse programda ödenebilecek şekilde 100 Euro’dur. Bu fiyata workshop katılımları, öğle yemeği ve aralardaki ikramlar dahil, ulaşım ve transferler hariçtir.

Nakit ödemeler için isilbo@yahoo.com ile görüşebilirsiniz. (+ 90 533 3677092)

Kayıt olmak için:Saglasan/na sam da radi naše dalje komunikacije čuvate moje podatke koje sam vam ovde dao/la. *

DaNe